Flaka Krelani ka kopjuar supermodelen me famë botërore, Kendall Jenner.

Këngëtarja shqiptare, e cila së fundmi është shpërngulur përfundimisht në Shtetet e Bashkuara, ka pozuar mes dëborës. Krelani ka sfiduar të ftohtin pasi shfaqet me bikini dhe me një palë çizme.

Pak ditë më parë, dhe modelja Kendall Jenner bëri xhiron e botës me fotot me bikini që ndau në rrjete sociale. Ajo shkruante se vendosi ta bënte këtë sepse ia kishte sugjeruar ëim Hoff. 62 vjeçari, i cili njihet edhe me emrin “The Iceman”, i famshëm për aftësinë e tij për t’i bërë ballë temperaturave të ftohta.