-ads3-

Berat Buzhala ka reaguar pasi mediat publikuan fotografinë ku vëllau i Mimoza Kusarit u martua me një person të gjinisë së njêjtë!

Buzhala shkruan: Vellai i Mimoza Kusarit nuk eshte person publik. Mediat duhet me e lane rehat, qe ai me e jetu jeten e tij qashtu qysh i jetohet dhe me kendo qe i jetohet.

Nuk mundesh per inati te Vetevendosjes me e linçu nje person privat qe e jeton jeten e tij ne Kanade.

Titujt “ky eshte dhendrri bukurosh” jane thirrje per ofendim.