-ads3-

Gazetari shqiptar ka shtuar këto dyshime.

Gerald Qerimi i ftuar në “Shqipëria live” diskutoi lidhur me projektin e ri muzikor të Beatrix.

Ndër të tjera, ai tha se ka rreshta të këngës në të cilët, Beatrix i drejtohet ish-partneres së Donaldit, moderatores Bora Zemani.

Pjesa kur Beatrix thotë le të xhelozojnë, gazetari ka aluduar se Trixa ka mesazh për Borën, shkruan lajmi.net.

Këtë se çfarë shton, gazetari shqiptar e argumenton duke u bazuar se Beatrix ka lexuar lajmet në media online lidhur me Borën dhe Donaldin.

Shiko videon e mëposhtme për detaje.