“Jam me paterica, ha çokollatë dhe me vjen keq për vete”

56 vjeçarja, Elizabeth Hurley ka shpërndarë disa foto seksi që ka bërë më parë pasi që theu gjurin…. pasi që bëri disa fotografi si një “superman”.

Elizabeth Hurley, ka ngritur temperaturat në Instaghram derisa ka postuar disa fotografi nga e kaluara.

“I kam bërë këto fotografi gjatë xhirimit të një filmi për Krishtlindje në Karaibe – para se të lëndoi gjurin. Tani kam ende paterica dhe jam shtrirë në kolltuk, ha çokolata dhe ndihem keq për vetveten”, ka shkruar ajo në disa foto që kanë shkruar në legjendën e saj.

Postimi i saj ka lënë gojëhapur fansat pasi që fotot kanë qenë intime dhe janë bërë me shokun e saj Henry Birtles në vigjilie të Vitit të Ri, me disa foto që kanë nxitur thashethemet për një romancë mes tyre.