-ads3-

Këngëtarja, Anxhelina Hadërgjonaj ka tërhequr gjithmonë vëmendje me pamjen e saj të jashtme. Përveç trupit perfekt, ajo ka edhe një stil shumë të veçantë në veshje. Madje, nuk nguron ta shfaq edhe herë pas here në rrjetet sociale.

Së fundmi, këngëtarja ka publikuar një fotografi me veshje dimërore dhe të gjithë janë befasuar kur kanë zbuluar çmimin marramendës nga firma ‘Dior’.

Xhaketa kushton mbi 5000 dollarë, pantallonat rreth 2000 dollarë dhe dorëzat e kapuçi 554 dhe 490 dollarë.

Çmim ky që kalon shifrën e 8 mijë dollarëve.