-ads3-

Nicole Scherzinger ka treguar trupin e saj seksi në bikine të gjelbër derisa ajo ka shijuar një koktej në rreze të diellit me të dashurin e saj, Thom Evans

Ajo për momentin është në një udhëtim pushime më të dashurin në Emiratet e Bashkuara Arabe (EBA).

Nicole Scherzinger është dukur në top formë dhe duke jetuar jetën e saj këtë të martë derisa ka shijuar koktele në plazh.

Ylli Pussycat Dolls (43) ka pasur të veshur bikine të masës së vogël ngjyrë të gjelbër ku gjatë festës nuk ka hezituar që të tregojë edhe asetet e saj.