-ads3-

Këngëtarja shqiptare, Ronela Hajati ka fituar vendin e parë në Festivalin e Këngës ku me këtë rast do të përfaqësojë Shqipërinë në Eurovision.

Marketing

Ndaj këtij lajmi ka reaguar edhe aktori, Çun Lajçi i cili përmes një postimi në rrjetin social ‘Facebook’ u shpreh se ky është mjerim i fundvitit, shkruan GazetaBlic.

POSTIMI I PLOTË:

Mjerimi i fundvitit
S’e besoni, e di, por atë natë, mbas kësaj kange, ika n’shtrat, tue i thanë Galushës: Kjo mjerane fiton!
Ajo kundërshtoi dhe m’kqyri shtrembët!
Po i thashë, se kjo qenka ermene, azerbejxhane, jevge e ruse e asnji grimë shqiptare. Kështu ka degjenerua nji pjesë e madhe votuesish e kangëtarësh që tekstet i shkruejnë ne ëC ose tue ba sex!

Mjerimi m’kaploi kur e lexova ne internet se kjo kishte fitua e do ta prezantoi Shqipninë n’Eurovizion!