-ads3-

Gjatë spektaklit të së martës u komentuan shumë ngjarje nga shtëpia e famshme.

E një ngjarje që u komentua shumë ishte edhe befasia e Beatrixit e cila ndoqi live performancën e vëllait të saj në Festivalin e RTSH-së.

Për këtë ka komentuar edhe këngëtarja e njohur Leonora Jakupi.

Ishte shumë emocionuse befasia e cila u përcoll me shumë lot.

Leonora si duket ka një miqësi të fortë me familjën e Beatrixit e cila përmes një postimi ka reaguar për emocionet që u përcollën tek ajo.

Një imazh ku shihet nëna, Albani dhe Beatrixa përqafoheshin me njëri tjetrin dhe ka shkruar mbi foto: Shumë dashni në këtë foto.

Ky moment u cilësua shumë i bukur, gjë që ka bërë shumë të reagojnë.