-ads3-

Myleene Klass ka treguar trupin e saj seksi në bikine me lule, ku ka zgjedhur detin për periudhën festive të fundvitit

Aty ku është Myleene Klass nuk ka nevojë për pallto pasi që dielli po rrezon dhe ajo ka zgjedhur që të pushojë në vende ekzotike me familje.

Derisa Britania për momentin është mbërthyer me temperaturat e ftohta të dimrit, prezantuesja e njohur ka zgjedhur vend me klim të nxehtë dhe fotot e saj në bikine i ka postuar në rrjetet sociale.

Duke treguar trupin e saj me ngjyrë Myleene edhe njëherë ka treguar se nuk e ka ndier moshën dhe është në superformë për t’u paraqitur edhe në bikine.