-ads3-

Sevilla dhe Barcelona do ta luajnë sonte duelin e mbetur të xhiros së katërt në La Liga.

Kjo ndeshje nisë nga ora 21:30 dhe zhvillohet në stadiumin ‘Sánchez Pizjuán’.

Tashmë gjithçka është gati dhe të dy trajnerët i kanë publikuar edhe formacionet zyrtare.

Më poshtë keni 11-shet startuese të këtij ballafaqimi.