-ads3-

Emisioni i dashurisë “Për’puthen” ka rikthyer disa nga ish-protagonistët.

Bëhet fjalë për Ana Lleshin e cila me rikthimin e saj la meshkujt e programit pa fjalë.

Ndërsa në anën tjetër, autorja e programit Olsa ka zbuluar edhe më shumë detaje rreth rikthimit të ish-protagonistëve.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Olsa bëri me dije se në edicionin festiv do të jenë pjesë Andi dhe Melisa, çifti që dikur nuk lanë gjë pa thënë për autoren.