-ads3-

Nderron jete aksidentalisht duke rregulluar autobuzin, nje shtetas ne Lushnje.

Ngjarja e rende ka ndodhur ne fshatin Karbunare ndersa viktima eshte nje shtetas 54-vjec.

Njoftimi i policise:

Sot rreth orës 16:10, në fshatin Karbunarë e Vogël, Lushnjë, shtetasi L. Xh., 54 vjeç, duke rregulluar autobusin e tij të cilin e kishte ngritur në kriko, aksidentalisht ka dalë krikua nga vendi dhe si pasojë shtetasi L. Xh ka mbetur pa jetë poshtë autobusit.