-ads3-

Ajo mahniti me një fustan limon të tejdukshëm, teksa u bashkua me një mori yjesh të pranishëm në përfitimin dimëror të LuisaViaRoma për UNICEF-in të mërkurën.

Këngëtarja, 26 vjeçe, u sigurua që të gjithë sytë të ishin tek ajo teksa goditi në tapetin e kuq me numrin e gjallë të Stella McCartney, i cili shfaqte një trup të shtresuar poshtë pas ndarjes së saj të fundit nga i dashuri i saj prej dy vitesh, Anwar Hadid.

Dua ka pozuar për foto para sfondit plot gjethe në eventin që u mbajt në St. Barths në Karaibe.

Veprimtaria e bamirësisë shfaqi një grup yjesh të tjerë dhe fytyra të famshme teksa ndihmuan në mbledhjen e parave për agjencinë, e cila ofron ndihmë për fëmijët anembanë globit.

Dua i vendosi flokët e saj me ngjyrë të zezë në një stil të shkëlqyeshëm që i binin në shpinë.

Ajo u aksesua me një palë vathë akrilik në ngjyrë rozë dhe ka shtuar një rimel të gjelbër vezullues për të lidhur pamjen e saj së bashku.

Këngëtarja e “Don’t Start Now” shfaqi krahët e saj të tonifikuar dhe hodhi një vështrim në pjesën e poshtme të trupit të barkut të saj të tendosur.

Dua ka pozuar për foto në tapetin e kuq së bashku me CEO të LuisaViaRoma, Andrea Panconesi.

E pranishme ishte edhe Izabel Goulart, e cila dukej pa mundim elegante me një fustan të shkëlqyeshëm argjendi teksa godiste tapetin e kuq.

Modelja 37-vjeçare braziliane i kishte të gjithë sytë tek ajo teksa goditi tapetin e kuq të mbuluar me bimë falë veshjes së saj vezulluese, e cila përmbante prerje të mrekullueshme që nxirrnin në pah dekoltenë e saj dhe barkun.