-ads3-

Ka kohë që në media që thuhet se Dua Lipa është ndarë nga i dashuri i saj Anwar Hadid.

Sipas raportimit të mediave të huaja, çifti i kanë dhënë fund lidhjes dy vjeçare, që ende nuk dihet pse.

Përveç kësaj, në medie është vënë re një injorim që motrat Hadid po bëjnë ndaj këngëtares shqiptare, Dua Lipa.

Postimet që po bën Dua Lipa në rrjetet sociale numërojnë një numër të madh komentesh ku mungojnë ato të Bellas dhe Gigit, të cilat para një muaji ishin shumë aktive në këtë rast.

Dua Lipa ka qenë shumë e lidhur me motrat e Anwar Hadid, madje daljet e tyre kanë qenë të shpeshta ku dashuria që kishin për njëra-tjetrën vërehej dukshëm përmes dedikimeve.