-ads3-

Këngëtarja Dhurata Dora është bërë më aktive në këtë fundvit.

“Criminal” quhet këngë e fundit e Dhuratës, e cila është lansuar para katër dite dhe ka më shumë se 3 milionë klikime, është pritur mirë nga fansat e saj.

Por, si duket Dhurata ka një formulë për këtë.

“Kurrë mos e ndërroni skuadrën fituese”, ka shkruar ajo në një postim me disa foto që ka bërë dje e ku shfaqet edhe provokative.