-ads3-

Një aksident trafiku ka ndodhur sonte në bulevardin “Aradhët partizane”, ku janë përfshirë tre automjete, raporton Alsat.

Në vendngjarje kanë dalë menjëherë ambulanca, zjarrfikësit si dhe policia, ende nuk është bërë një inspektim. Sipas informacioneve jozyrtare nga aksidenti kanë mbetur të plagosur dy persona.