Edhe 3 akuza të tjera janë shtuar ndaj Ronaldos, të cilat thonë se janë përdhunuar nga futbollisti. Deri dje avokati i modeles së njohur foli për një tjetër vajzë që kishte akuzuar Ronaldon për përdhunim, por sot në media po qarkullojnë fjalë se janë 3.

Ndërkohë që e para që bëri publike kallëzimin ishte modelja e njohur amerikane. Kathryn Mayorga ka akuzuar, Cristiano Ronaldon për përdhunim në vitin 2009.

Cristiano Ronaldo mohon akuzat ndaj tij, duke thënë se gjithçka bëhet për të fituar lavdi në kurriz të tij, por në fakt tashmë akuzat ndaj tij po shtohen dhe çështja është bërë shumë serioze.

Loading...