Në ‘Prive’ ishte e ftuar Ish- Miss Kosova, Besa Gashi e cila ndonëse ka vite që ka marrë kurorën, mbetet ndër më të komentuarat në media dhe rrjete sociale.

Image

Besa ësthë e martuar dhe është nëna e një vajze.

Gjatë intervistës në ‘Prive’, Missi la të kuptohej se tashmë është bërë milionere.

Besa u pyet se çfarë do të bënte po ti kishte milionat dhe përgjigja e saj ishte:’Ndoshta dhe i kam’.

Image

Image

Image

Loading...