Katy Perry nuk është e fokusuar në bërjen e albumit të saj të ardhshëm.

Këngëtarja e “I Kissed a Girl” tha në një intervistë me Footwear News tha se do të marrë pushim pasi kaloi 10 vjet turne.

“Unë kam qenë në rrugë për si 10 vjet, kështu që nuk do të shkoj për të bërë një rekord tjetër. Ndihem sikur kam bërë shumë, “tha ylli 33-vjeçar.

Perry tha se ajo ishte e përkushtuar për të qenë një këngëtare që kur ishte 9-vjeçe dhe tani nuk ndien thirrjen për të provuar veten si artiste.

“Dua të bëj muzikë, më pëlqen të shkruaj. Por unë nuk ndihem sikur unë jam pjesë e një loje më. Thjesht ndjehem sikur jam artist. Nuk ndihem sikur duhet të dëshmoj çdo gjë, e cila është një ndjenjë lirimi”, tha këngëtarja.

Perry tani është fokusuar në interesa të tjera në jetën e saj, si p.sh. linja e saj e re e këpucëve Katy Perry Collections, shëndeti i saj mendor dhe marrëdhëniet me Orlando Bloom.

Loading...