Blerim Destani është një nga emrat më të njohur të kinematografisë shqiptare.

Ai është shumë aktiv në profesionin, që ushtron dhe njihet për rolet në shumë projekte filmike.

Aktori së fundi ka postuar një fotografi me të cilën ka paralajmëruar filmin e ri, e ku shfaqet shumë ndryshe.

Këngëtarja Dafina Zeqiri nuk humbi rastin pa i bërë një koment aktorit, duke i shkruar “Blerim a je ti”. Dhe dule i lënë një zemër në një tjetër koment.

Kujtojmë që aktori dhe këngëtarja kanë raporte shumë të mira miqësore me njëri-tjetrin.

Image

Loading...