Ajo ishte e nominuar pesë herë në American Music Awards, për herë të parë si soliste që nga ndarja nga grupi Fifth Harmony në vitin 2006.

Dhe Camila Cabello u sigurua që të gjithë të flisnin për të, derisa u paraqit e veshur në të zeza, .

21 vjeçarja shkëlqeu në tapetin e kuq në Los Angelos të martën mbrëma, duke ekspozuar gjoksin në ceremoni

Image
Image
Loading...