Modelja e famshme e Victoria Secret, Bella Hadid ka filluar të fesoj ditëlindjen e saj një ditë më parë.

Ajo shihet se ishte në apartamentin e motrës së saj Gigi Hadid duke festuar, ku doli e veshur me një triko protokalli dhe e shoqëroi atë me një palë çizme të zeza.

Hadid, sot mbush 22 vjet.

Image
Loading...