Udinese ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Interit.

-ads3-

Interi është gati ta pësoi humbjen e parë këtë edicion në Serie A.

Skuadra e Spallettit po mposhtet 1:3 në San Siro, dhe golin e tertë për Udinesen e shënoi Barak.