Jordan Carver është modelja më seksi gjermane dhe ndiqet prej më tepër se 2 milionë fansave në Instagram. Së fundi 31-vjeçarja tregoi se është një fanse e futbollit dhe se ndjek shpesh skuadrën e Bayernit të Mynihur. Në një emision televiziv gjerman, Jordan tregoi se futbollisti i saj i preferuar është ylli polak i bavarezëve, Robert Lewandowski.

-ads3-

“Futbolli është një sport që më pëlqen shumë dhe sa herë që kam kohë, ndjek Bayernin në stadium. Futbollisti im i preferuar është Lewandowski, që sillet si një lider i vërtetë. Më pëlqejnë shumë golat e tij”, tha Carver.