PSG po fiton 2:0 kundër Rennes.

-ads3-

Neymar hapi serinë e golave në minutën e katërt, ndërsa asistoi për golin që shënoi Kylian Mbappe në atë të 17’të dhe rezultati vazhdon të jetë 2:0. /Gazeta Express/