Shumë shpejt ajo u bë një ikonë botërore e modës për shkak të stilit të saj.

-ads3-

Dhe modelja britanike Jourdan Dunn ka vazhduar të tregojë figurën e saj mahnitëse në Meet and Greet, të premten në Westfield, Stratford City,

27 vjeçarja rrezatonte e veshur në të zeza, me një buzëqeshje në fytyrë.

Ajo ekspozoi gjoksin seksi derisa reklamonte stolitë.

Image