Mick Jagger dhe e dashura e tij, Melanie Hamrick, u panë bashkë për herë të parë pas ‘aferës’ së tij me producentin e filmave, Noor Alfallah.

-ads3-

Ata u panë bashkë në Montage Hotel Laguna Beach të Kalifornisë javën e kaluar.

Çifti kanë bashkë një fëmijë, ndërsa burime për MailOnline kanë thënë se Mick është ende në lidhje me të.

Image