Këngëtarja dhe prezantuesja shqiptare Luana Vjollca, konsiderohet si njëra ndër femrat më atraktive të skenës sonë.

-ads3-

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime të shpeshta dhe të ndryshme.

Gjithashtu ajo ka filluar trasmetimin e emisionit të saj me të ri “Shiko kush luan”, i cili po pëlqehet mjaftë shumë.

E në emisionin e ardhshëm të saj, Luana do të vije me një pale komplete, të cilat po i shkojnë jashtëzakonisht shumë. Më të vërtetë po duket si një zojë seksi.

Sonte qeshim shume ne @shikokushluan 💜

A post shared by Luana Vjollca (@luanavjollca) on