Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen e Premier Ligës angleze mes Chelseat dhe Southamptonit.

-ads3-

Chelsea e pret Southamptonin në “Stamford Bridge” në kuadër të xhiros së 18-të të Premier Ligës angleze, transmeton Express.

Këto janë formacionet e të dy skuadrave:

CHELSEA:

SOUTHAMPTON: