Ambasadori i SHBA në Tiranë, Donald Lu, dhe Presidenti i Republikës, Ilir Meta, kanë qenë këtë pasdite të pranishëm në një promovim libri.

-ads3-

Dy zyrtarët e lartë kanë marrë pjesë në promovimin e librit të Valbona Zenelit, profesoreshë e Qendrës Marshall.  Sipas te pranishmeve qe ishin ne kete aktivitet mesohet qe Presidenti Meta i ka thene Ambasadorit LU.  “Unë i vogel  pilot enderroja”