Në vitin 2006 ajo u bë e njohur, derisa u bë pjesë e Big Brother.

-ads3-

Dhe Aisleyne Horgan-Wallace ka treguar linjat seksi në një pishinë në Los Angeles, derisa realizoi një set fotografik,

Biondja bukuroshe ka treguar format seksi trupore në bikini, derisa ka pozuar provokuese dhe rrezatonte pozitivitet