Ajo njihet për format e saj seksi trupore, të cilat nuk heziton asnjëherë t’i shfaq.

-ads3-

Dhe Vicky Pattison e ka dëshmuar edhe njëherë se është e mahnitshme, teksa është shfaqur në pushime romantike me të dashurin e saj John Noble në Mallorca, përcjell Bota sot.

E veshur në bikini të zeza, ylli I Geordie Shore ka marrë gjithë vëmendjen në plazh.

29 vjeçarja ka ekspozuar të pasmet seksi, por ka qenë gjoksi I saj shpërthyes që mezi ia ka mbajtur bikini, ai që ka marrë gjithë vëmendjen.