Reperi i njohur shqiptar, Arkimed Lushaj i njohur si Stresi ka bërë thirrje që PD dhe LSI të formojnë koalicionin për të rrëzuar Edi Ramën nga pushteti.Sipas Stresit, ka ardhë koha që komunistat të largohen nga pushteti.

-ads3-

“Me 25 do tju trregojme komunistave Si Jau Bojm Autogol spo them per ke te votoni por dijeni qe edi rama iken njeher e mire nga pushteti. Kualicioni Qe Dua une do ishte PD, LSI… posht partita socialiste posht komunistat”, shkruan Stresi në Instagram