Që Madona ka hequr dorë nga meshkujt e moshës së saj apo më të mëdhenj se vetja nuk përbën më lajm.

-ads3-

Por kësaj here ajo ka bërë për vete një mashkull vërtet shumë të pashëm. Bëhet fjalë për modelin 31-vjeçar Kevin Sampaio, i cili ka pamjen e një ylli.

Këngëtarja e muzikës pop, 58, duket se po vazhdon trendin e saj për të takuar burrat më të rinj, duke e lënë Aboubakar Soumahoro, 26 vjeç, për modelin Kevin Sampaio, 31 vjeç

Madona, sapo ka përfunduar romancën me të dashurin e saj 26-vjeçar, por kjo nuk e ka ndalur këngëtaren të krijojë një tjetër romancë. Ata duken shumë të dashuruar me njëri tjetrin dhe po kalojnë shumë kohë së bashku.