Ish-kapiteni i kombëtares shqiptare të futbollit Lorik Cana është treguar gjithmonë kujdesshëm sa i përket publikimit të fotografive të djalit të tij, Bojken.

-ads3-

Por duket se Loriku ka vendosur ta thyej këtë rregull, dhe ja ku ka publikuar një foto së bashku më bashkëshorten vogëlushin e tij përdore.

Familja Cana nga përshkrimi i fotos duket janë bërë gati për pushime pasi futbollisti shkruan “Gati për verë”.