Përpos angazhimeve me karrierën artistike, Kida merret edhe me palestër.

-ads3-

Ajo në Instastory ka hedhur një fotografi ku shihet se ishte në palestër dhe kishte ulur kokën, shkruan lajmi.net

Kështu ajo ngjante sikur të ishte e lodhur.

Kujtojmë që trajneri i Kidës në fitnes është Neshat Krasniqi i cili njihet për rolin e Bambit në serialin ‘O sa mirë’.