Aktorja Adriana Matoshi kohëve të fundit është shumë e pranishme në media.

-ads3-

Kjo ngase mori pjesë në serialin vendor komik ‘O sa mirë’ që është cilësuar si më i shikuari në trojet shqiptare.

Ajo mbrëmë ishte në një nga clubet e kryeqytetit dhe pamja e saj ishte e bukur.

Përndryshe, ajo sapo ka hapur një diskotekë në Gjilan