Kandidati për kryeministër nga radhët e koalicionit LDK- AKR- Alternativa, Avdullah Hoti, ka uruar besimtarët myslimanë për përfundimin e Ramazanit dhe festën e Fitër Bajramit.

-ads3-

Hoti përmes një statusi në Facebook, ka shprehur urimin e tij, duke kërkuar paqe dhe mirësi në familjet e të gjithë qytetarëve të Kosovës.