Gjashtëdhjetë e dy vjeçarja nga Gostivari dje ka vdekur në spital, ndoshta nga një sulm në zemër.

-ads3-

Gruaja është ankuar se nuk ishte mirë dhe ka kërkuar ndihmë mjekësore, përcjell TetovaSot.

Rastin rreth orës 23 ishte raportuar në stacionin e policisë në Gostivar nga mjekët të cilët e kanë pranuar pacienten U.V.

Mjeku në detyrë ka konstatuar se gruaja U.V. ka vdekur nga një atak në zemër.

Me urdhër të prokurorit publik, trupi i të ndjerës është dorëzuar për obduksion./TetovaSot