Mesfushori i Monaco Fabinho ka bërë të ditur shumën prej të paktën 45 milionë eurove për të gjitha ato ekipe që dëshirojnë shërbimet e tij, shkruan Calcio Mercato.

-ads3-

Juventus, Manchester United, Manchester City dhe Paris Saint-Germain janë të interesuara për të nënshkruar kontratë me brazilianin 23-vjeçar.