Georgina Rodriguez ka shpërblyer ndjekësit e saj në rrjetet sociale me një video të nxehtë.

-ads3-

Georgina Rodriguez, e dashura e Cristiano Ronaldos, ka filluar pushimet teksa CR7 vazhdon të luajë në Kupën e Konfederatave me Portugalinë.

Ajo së fundi ka publikuar një video të nxehtë në rrjetet sociale, përkatësisht “Instagram”, duke marrë shumë pëlqime nga ndjekësit e saj.

Ronaldo dhe Georgina janë në lidhje që nga qershori i vitit të kaluar dhe tashmë spekulohet se çifti janë duke pritur fëmijë.