Dy reperët e njohur shqiptarë, Ledri Vula dhe Lumi B janë fotografuar sot bashkë me producentin Big Bang në një lagje të Prishtinës

-ads3-

Të tre janë parë në këtë lagje derisa kanë vërshuar thashethemet se ata janë duke përgatitur për të sjell një risi pak para fillimit të verës në bregdetin shqiptarë.

GazetaExpress ka siguruar fotot të dy reperëve të cilët shihen bashkë me producentin Big Bang.

Ndryshe edhe Ledri edhe Lumi deri me tani kanë sjell këngë të reja që janë bërë hite.

Ledri ka sjell edhe një këngë me Lumin këtë vitë, këngën “Krejt shokt e mij”, po edhe hitin e para një muaji “U harruam”, një këngë kjo që është bërë hit në Kosovë tashmë, e të cilat janë lansuar nga kompania AVD Digital.