Alketa Vejsiu është një nga moderatoret që nuk e humbet kurrë shkëlqimin si në skenë por dhe në jetën e saj të përditshme.

-ads3-

Jemi mësuar gjithmonë ta shikojmë në super formë gjatë moderimit të emisioneve të saj. Ajo është nisur për disa ditë pushimi me miken e saj, vajzën e Vera Grabockës dhe  aktorit të madh Timo Flloko.

Alketa dhe Linda duket se i kanë shijuar pushimet e tyre.

Por Alketa ka lënë pa fjalë me postimin e saj të fundit. E veshur me shumë klas dhe një harmoni perfekte e ngjyrave. Alketa di t’ia dalë të magjepsë me hijeshinë e saj